Şartlar ve Koşullar

Bu Şartlar ve Koşullar, sitemize ilişkin olarak size karşı yükümlülüklerimizi ayrıntılandırmanın yanı sıra, Dijitalreklam.org’un  kuralları ve düzenlemeleri hakkında sizi bilgilendirmek amacıyla hazırlanmıştır. Bu siteyi (Dijitalreklam.org) kullanarak, bu Şartlar ve Koşulları kabul etmiş olursunuz ve dolayısıyla bu feragatnameden ve Şartlar ve Koşullarımızdaki herhangi bir değişiklikten haberdar olmak için ziyaretçilerimizi bu içerikle düzenli olarak okumalarını şiddetle öneririz. Aşağıdaki Hüküm ve Koşullarda, “biz ve site”, Dijitalreklam.org’a atıfta bulunmak için kullanılmaktadır.

Web Sitemizin Kullanımı

Açıkça iznimiz olmadan hiçbir içeriği değiştirmemeniz koşuluyla, bu siteyi kendi izninizle yazdırmak, indirmek ve paylaşmak amacıyla kullanmanıza izin verilir. Bu web sitesindeki materyaller iznimiz olmadan çevrimiçi veya çevrimdışı yayınlanamaz. Bu sitedeki malzemenin telif hakkı ve tüm fikri mülkiyet hakları Dijitalreklam.org’a aittir ve önceden iznimiz olmadan çoğaltılamaz.

Bu web sitesinde yer alan bilgiler sadece genel bilgi amaçlıdır. Bilgileri güncel ve doğru tutmaya gayret ederken, web sitesine veya bilgiye, ürünlere ilişkin eksiksizlik, doğruluk, güvenilirlik, uygunluk veya kullanılabilirlik hakkında açık veya zımni hiçbir beyan veya garanti vermeyiz. , herhangi bir amaç için web sitesinde bulunan hizmetler veya ilgili grafikler. Bu tür bilgilere güvendiğiniz her şey kesinlikle kendi sorumluluğunuzdadır.

Ziyaretçi Davranışı

Kişisel bilgiler hariç (kullanımları Gizlilik Politikamız kapsamındadır), bu yazıya gönderdiğiniz veya gönderdiğiniz tüm materyaller tescilli değildir ve gizli değildir. Aksine tavsiyede bulunmadıkça, bu tür materyalleri kopyalamak, ifşa etmek, dağıtmak, birleştirmek ve herhangi bir amaç için kullanmaktan çekinmeyiz.

Bu siteyi kullanırken, lütfen gerekli tüm izinleri almadığınız ya da buna aykırı davranmak, gizlilik veya gizlilik ihlali durumunda olmak üzere, ayrımcı, müstehcen, pornografik, küçük düşürücü, ayıp nefreti teşvik edebilecek herhangi bir materyal göndermeyin ya da göndermeyin. Suçlu sayılabilecek davranışları teşvik eden veya oluşturan başkalarına rahatsızlık verebilecek veya uygunsuzluk yaratabilecek yerler, hukuki bir sorumluluk doğurabilir veya başka bir şekilde Amerika Birleşik Devletleri kanunlarına aykırı olabilir.

Site Etkinliği

Bu sitenin 7 gün 24 saat, 7 gün 24 saat erişilebilir olmasına özen gösteriyoruz. Ancak, web siteleri bazen sunucu veya teknik sorunlar nedeniyle kapalı kalma süreleri ile karşılaşırlar. Bu web sitesi hiçbir zaman kullanılamıyorsa sorumlu değiliz.

Diğer Web Sitelerine ve Diğer Sitelere Bağlantılar

Ek bilgi veya hizmetler sağlamak için, Dijitalreklam.org harici web sitelerine bağlantılar içerebilir. Bu tür bir bağlantıya tıkladığınızda, sizi Dijitalreklam.org’un sitesinden uzağa yönlendireceksiniz. Bağlantıların dahil edilmesi bir öneri anlamına gelmez, hiçbir şekilde kendi içinde ifade edilen görüşleri desteklemez. Diğer sitelerin Şartlar ve Koşulları bizimkinden farklı olabilir. Dijitalreklam.org sitesini tıklatırken, kendi kişisel tercihlerinizin standartlarını karşıladığından emin olmak için diğer sitenin Şartlar ve Koşullarını ziyaret etmenizi şiddetle tavsiye ederiz.

Sorumluluk Dışlama

Dijitalreklam.org hiçbir durumda dolaylı veya sonuçta ortaya çıkan kayıp veya hasar, verilerin kaybedilmesi veya zarar görmesi veya bu kullanımdan kaynaklanan veya bununla bağlantılı kar dahil olmak ancak bunlarla sınırlı olmamak üzere hiçbir bilgi kaybından veya zararından sorumlu tutulamaz. Web sitesi. Digital Marketing Agency, LLC, web sitemizi kullanmanızın bir sonucu olarak size veya üçüncü bir tarafa yol açabilecek zarar veya ziyandan hiçbir şekilde sorumlu veya sorumlu tutulamaz.

Bununla birlikte, bu sitede verilen bilgilerin doğru olduğundan emin olmak için azami önlemi alıyoruz; bu bilgilerle ilgili hiçbir garanti vermeyiz. Bu hariç tutma, servis veya onarım maliyetlerini ve bunlarla sınırlı olmamak üzere, diğer doğrudan, dolaylı veya sonuçta ortaya çıkan kayıpları içerecektir.

Geçerli Kanun

Bu web sitesi ile ilgili tüm konular için geçerli olan Yasal Hüküm ve Koşullar, Türkiye yasalarına uygundur.

Bizimle temas

Şartlar ve Koşullarımız veya digitalmarketingagency.com ile olan ilişkileriniz hakkında herhangi bir sorunuz varsa, lütfen İletişim Formumuzu veya aşağıdaki bilgileri kullanarak iletişime geçin:

Dijitalreklam.org

Fulya Mahallesi Ortaklar Caddesi

No:38 Barlas Apt. K:3 D:7,

34394 Şişli/İstanbul