TÜRKİYENİN #1 NUMARALI PPC (GOOGLE ADWORDS) AJANSI

Mümkün olan en iyi sonuçları elde etmek için kampanyalarımızın her birini oluşturuyoruz. Her tıklama başı ödeme yönetimi kampanyası, web kullanıcılarını ve farklı kitleleri daha iyi anlamak için yıllarca süren araştırma ve analizlere dayanarak oluşturulmuştur. Uzmanlarımıza dönüşen cazip kampanyalar oluşturma konusunda bilgi vererek, dünya pazarlarında bir dizi sektör için PPC kampanyaları yaptık. Müşterilerimize aldıkları değeri göstermek için gerçek zamanlı olarak rapor veriyoruz ve hem kısa hem de uzun vadeli programlardaki performansı sürekli izliyoruz.

Profesyonel olarak Dijital Pazarlama Ajansımızın siz değerli müşterilerimize sunduğu hizmetler;

Dijital Reklam, Dijital Pazarlama, Medya, Sosyal Medya Danışmanlığı, SEO Hizmeti, Web Tasarım, PPC, Tıklama Başına Ödeme, Ücretli Reklam, Google Reklam,İnternet Reklamı, E-Ticaret Reklam, E-Mail Pazarlama Hizmeti( E-mail Marketing), Toplu Mail Gönderimi, Arama Motoru, Yerel SEO (Lokal SEO, Sıralama Bulucu, Kelime Bulucu, Google SEO), Marka Reklam, İtibar Arttırma, Rakip Analizi,Mobil Uygulama Hizmetleri.


PPC, Tıklama Başına Ödeme, TBÖ, Dijital Reklam Ajansı sizler için google adwordse reklam veriyor. İstanbul, Türkiye.

GÜÇLÜ GERİ DÖNÜŞ STRATEJİLERİ

Potansiyel alıcılara itiraz etmek için ikinci bir çaba gösteriniz. Dönüşüm sağlamayan ziyaretçilerden bir izleyici kitlesi haline getirmek için yeniden hedefleme kampanyaları hazırlıyoruz ve neden sizi ilk kez düşündüklerini hatırlatmak için ek çaba sarf ediyorlar. Bunu, temyiz etmek ve dönüştürmek için bir fırsat olarak kullanıyoruz.

PPC (TBÖ) Yeniden Reklamlama, İstanbul Dijital Pazarlama Ajansı.

Kapsamlı PPC (Google Reklamları) Hizmetlerimiz


Keşif

Tıklama başına ödeme kampanyalarıyla beklentilerini ve geçmişlerini öğrenmek için her müşteriyle bağlantı kurarız.


Başlangıç

Tıklama başına ödeme kampanyası, tüm cephelerde doğru bir lansman sağlamak için çeşitli araçlar kullanılarak gerçekleştirilir.Strateji

PPC ekibimiz, kampanya için anahtar kelimeler, açılış sayfaları ve performansa odaklanan bir strateji oluşturur.


Yönetim

Ekibimiz, önceden belirlenmiş kurallara ve optimizasyona dayalı ayarlamalar yapmak için reklam performansını izlemeye devam ediyor.Yaratıcı Çözümler

Banner ve metinsel reklamlar, her bir anahtar kelime ve izleyici göz önünde bulundurularak, özel açılış sayfalarıyla oluşturulur.


Analiz & Raporlama

Müşterilerimizin her birine, ölçümlerini göstermeleri ve anlamlı bir sonuç çıkarmaları için benzersiz raporlar hazırlarız.PPC(TBÖ) Size Yeni Müşteriler Kazandırır. Türkiye Dijital Pazarlama Ajansı.


Reklamlarımız Sizin İçin Yeni Müşteriler Üretiyor.

Her kampanyanın en iyi yatırım getirisini (YG) sunmasını sağlamak için, her bir reklam oluşturur ve reklamı kendi özelliklerine göre test ederiz. PPC uzmanlarımız, kampanyalarımızda kullanılan her reklamın, performans göstermeyen reklam verenleri daha etkili reklamlarla değiştirmek için tıklama oranlarını ve dönüşüm oranlarını test ederek yerini almasını sağlıyor. Arama sonuçlarının yanında yayınlanan bir metin reklam veya dikkatle seçilmiş görüntülü ağ sitelerinde bir afiş reklam olsun, her bir reklam en iyi sonuçları elde etmek için hedef konum ve hedef kitle göz önünde bulundurularak oluşturulur.MüşterilerimizNeler Düşünüyor? • Dijitalreklam.org, yalnızca çevrimiçi bir marka oluşturmamıza yardımcı olmakla kalmadı, aynı zamanda kendimizi oldukça rekabetçi bir sektörde lider hale gelmemize yardımcı oldu.Şişlideki Uzman Klinik Psikologları Arasında en üst sıraya çıkmamdaki başarı Dijitalreklam.org'un Local SEO çalışmasında yatıyor.Sizinle çalıştığım için gayet memnunum.Teşekkürler Dijitalreklam.org

  Orhan Taruk
  Orhan Taruk
  Uzman Klinik Psikolog
 • Dijital pazarlama işlerinde tercih ettiğimiz çok kaliteli reklam şirketidir. Uzman kadrosu ve ilgi, alakalarından dolayı çok iyi bir ajans hizmeti almaktayız. Herkese tavsiye ederiz.

  Dr. Sanem YEŞİL
  Dr. Sanem YEŞİL
  Diş Hekimi

Ücretsiz Analizİstekleriniz Doğrultusunda Size Uygun En İyi Plan Çıkarılacaktır.


İsim Soyisim*

Telefon*

E-Posta*

Websiteniz

Nasıl Yardımcı Olabiliiriz?

İstekleriniz Nelerdir?

Doğrulama Kodu: captcha


7 Gün / 24 Saat Online Destek Hattı


TELEFON DESTEĞİ

7/24 Çekinmeden bizleri arayabilirsiniz veya numaranızı bırakın biz sizi arayalım.

Destek

7/24 Destek ekibimizden destek alabilirsiniz.