TÜRKİYE’NİN EN İYİ İTİBAR ARTTIRMA AJANSI

Olumsuz Yorumlar sizi mahvedebilir. Yıkılmaz çevrimiçi ünler inşa ediyor ve koruyoruz.

OLUMLU BİR İMAJ DAHA FAZLA DÖNÜŞÜM DEMEKTİR

İnternet, web kullanıcılarına çevrimiçi konuşma yeteneği veriyor. Bu ücretsiz konuşma için harika olsa da, herkesin çevrimiçi olarak olumsuzluk yaratmasına da izin veriyor.Örneğin işletmeniz adına Olumsuz Yorumlar, Kötü Yorumlar bırakması. İtibar yönetimi hizmetlerimiz, olumsuz sonuçları ve kapsamı azaltıp ortadan kaldırırken arama sonuçlarında ve farklı sosyal kanallarda olumlu bir çevrimiçi itibar oluşturmayı ve sürdürmeyi amaçlar. Bunu, basın bültenleri, web forumları ve popüler sosyal medya web siteleri dahil olmak üzere farklı kanallarda çevrimiçi varlığınızı oluşturarak yapıyoruz.

Profesyonel olarak Dijital Pazarlama Ajansımızın bu konuda siz değerli müşterilerimize sunduğu hizmetler;

Olumsuz Yorum Kaldırma, İtibar Arttırma, Olumlu Yorum Yapılması, Kötü Yorumların Gizlenmesi,Olumlu İmaj Yaratılması, Sosyal İtibar Edindirme.


Google Olumsuz Yorumları Kaldırma, Sosyal İtibar Arttırma, İstanbul, Türkiye.

OLUMSUZLUKLARI ORTADAN KALDIRAN DİJİTAL PAZARLAMA AJANSI

İnternet asla duraklamaz. Çevrimiçi incelemeler ve iletişim, günün herhangi bir saatinde açılabilir. Olumlu bir çevrimiçi görüntünün oluşturulması ve sürdürülmesi sürekli dikkat gerektirir. Müşterilerimizi etkileyen sohbetleri ve çevrimiçi incelemeleri aktif olarak izliyoruz ve gece veya gündüz ne olursa olsun harekete geçiyoruz. Olumsuz Yorumların,Kötü Yorumları bir bir tespit edilip, uzmanlarımız tarafından ilgili işlemlerle kaldırılması yönünde adımlar atıyoruz.Bu yönde adımlarla sosyal itibarınızın arttığını göreceksiniz.
Kötü Yorumlar, Olumsuz Yorumlar Kaldırılıp Sosyal İtibar yaratılacak.İstanbul,Türkiye.


Olumsuz Yorum veya Kötü Yorumları Kaldırıp Yerine Sosyal İtibar tesis ediyoruz.

OLUMLU YORUMLARIN OLUŞTURULMASINDA YARDIMCI OLUYORUZ

Çevrimiçi incelemeler, çevrimiçi itibarınız için en büyük tehditlerden biri olabilir. Ayrıca pozitif bir marka imajı oluşturmanın ve korumanın en iyi yollarından biri olabilirler. Çevrimiçi yorumlarınızı bir yükümlülükten güçlü bir varlığa dönüştürmeye odaklanan itibar yönetimi kampanyaları üretiyoruz. Çevrimiçi incelemeler, potansiyel alıcılara, geçmişte sattıklarınızla iletişim kurarak, ilgi çekici bir pazarlama aracı ve çevrimiçi itibarınızı koruma yöntemiyle iletişim kurarak markanızın yararlarını göstermenin bir yoludur.Bizde bu amaçla işletmenize ait kötü Yorumları, Olumsuz Yorumları ortadan kaldırıp yerine olumlu bir imaj yaratıp sosyal itibarınızı arttırıyoruz.


Markanızı itibar yönetimi ile koruyun.


Basın

Arama sonuçlarında belirgin bir şekilde görünecek olan şirketiniz adına haber değeri taşıyan basın bültenleri göndereceğiz.


Sosyal Medya

Olumlu geri bildirimin maksimum görünürlüğü için sosyal medya hesaplarını yönetiyoruz.

Forum

Olumsuzluk forumlarını araştırıyoruz ve ayrıca içerik uzmanlarımızın markanız hakkında çevrimiçi olumlu yazılar yazmasını sağlıyoruz.


Site İnceleme

Birçok inceleme web sitesindeki olumlu eleştiriler, olumlu sonuçlar üretmenize yardımcı olur ve markanızı çevrimiçi olarak daha fazla korur.

Rakip Web Siteler

Ekibimiz, markanızla ilgili olumsuzluklara neden olan rakipleri belirleyecek ve mevcut tüm kanallardan içeriği bastıracaktır.


Blog Yazıları

Markanızla ilgili ilginç olumlu hikayeler almak için arama sonuçlarında web sitenizde ve diğer ana sitelerde makaleler yayınlıyoruz.


MüşterilerimizNeler Düşünüyor? • Dijitalreklam.org, yalnızca çevrimiçi bir marka oluşturmamıza yardımcı olmakla kalmadı, aynı zamanda kendimizi oldukça rekabetçi bir sektörde lider hale gelmemize yardımcı oldu.Şişlideki Uzman Klinik Psikologları Arasında en üst sıraya çıkmamdaki başarı Dijitalreklam.org'un Local SEO çalışmasında yatıyor.Sizinle çalıştığım için gayet memnunum.Teşekkürler Dijitalreklam.org

  Orhan Taruk
  Orhan Taruk
  Uzman Klinik Psikolog
 • Dijital pazarlama işlerinde tercih ettiğimiz çok kaliteli reklam şirketidir. Uzman kadrosu ve ilgi, alakalarından dolayı çok iyi bir ajans hizmeti almaktayız. Herkese tavsiye ederiz.

  Dr. Sanem YEŞİL
  Dr. Sanem YEŞİL
  Diş Hekimi

Ücretsiz Analizİstekleriniz Doğrultusunda Size Uygun En İyi Plan Çıkarılacaktır.


İsim Soyisim*

Telefon*

E-Posta*

Websiteniz

Nasıl Yardımcı Olabiliiriz?

İstekleriniz Nelerdir?

Doğrulama Kodu: captcha


7 Gün / 24 Saat Online Destek Hattı


TELEFON DESTEĞİ

7/24 Çekinmeden bizleri arayabilirsiniz veya numaranızı bırakın biz sizi arayalım.

Destek

7/24 Destek ekibimizden destek alabilirsiniz.