TÜRKİYE’NİN #1 NUMARALI
E-POSTA PAZARLAMA
AJANSI

Birçok işletme, e-posta pazarlama (E-Mail Marketing) gereksinimlerinin tamamını karşılayacak personel, zaman, kaynak veya uzmanlığa sahip değildir. Dijital Pazarlama Ajansımız,  bir işletme için uygun bir fiyata tamamen işlevsel E-posta Pazarlama,Toplu mail gönderimi(E-Mail Marketing) ekibiniz olarak adım atabiliriz. E-posta pazarlama,Toplu mail gönderimi(E-Mail Marketing) kampanyalarınızın tüm yönlerini yönetmenize yardımcı olmak için hazır bir e-posta pazarlama uzmanlarından oluşan bir ekibiniz olacak. Neyin işe yaradığını bulmak zorunda kalmadan size zamandan, paradan ve kaynaklardan ve sayısız baş ağrısından tasarruf edeceğiz!

Profesyonel olarak Dijital Pazarlama Ajansımızın siz değerli müşterilerimize sunduğu hizmetler;

Dijital Reklam, Dijital Pazarlama, Medya, Sosyal Medya Danışmanlığı, SEO Hizmeti, Web Tasarım, PPC, Tıklama Başına Ödeme, Ücretli Reklam, Google Reklam, E-Ticaret Reklam, E-Mail Pazarlama Hizmeti( E-mail Marketing), Toplu Mail Gönderimi, Arama Motoru, Yerel SEO (Lokal SEO, Sıralama Bulucu, Kelime Bulucu, Google SEO), Marka Reklam, İtibar Arttırma, Rakip Analizi,Mobil Uygulama Hizmetleri.


E-Posta Pazarlama ( E-Mail Marketing), Maillerinizi Kolayca Yönetin, İstanbul, Türkiye.

E-posta Pazarlama Stratejisi ve Uygulaması


E-mail marketing, E-Posta pazarlama, Toplu Mail Gönderimi, İstanbul, Türkiye


E-Posta Pazarlama Stratejiniz

E-Posta Stratejisini başlatmak ve stratejik bir plan oluşturmak ve farklı kitle segmentlerine ve alıcıların yolculuğunun aşamasına bağlı olarak yaklaşımı yapılandırmakla başlar. Bunu yapmak için öncelikle müşterilerimizin işini anlamaya çalışırız – b2c veya b2b e-posta pazarlama, Toplu Mail Gönderimi Sistemleri, (E-Mail Marketing) stratejisi  ve müşterilerimizin pazarlama kampanyasından ne elde etmeye çalıştıkları. Amaç, müşterilerimizin ve müşterilerinin ihtiyaçlarını karşılamak için uyarlanmış bültenler oluşturmak ve göndermek ve gerekli bilgileri ve güçlü eylem çağrıları sağlamaktır.


E posta Gönderimi, Toplu mail atma, Toplu mail gönderme programı istanbul, Türkiye

E-Posta Bülteni Tasarımı

Bülten şablonu, her bir e-posta pazarlama kampanyasının önemli bir parçasıdır çünkü bir markanın imajını ve kimliğini yansıtmaya yardımcı olur ve pazarlama materyallerinin görünümüyle tutarlıdır. Pazarlama kampanyası şablonları, markaların tüm kampanya boyunca tutarlı kalmasına yardımcı olur, daha şık ve düzenlenmesi ve kişiselleştirilmesi kolaydır. Ekibimiz, iyi şablon tasarımının yanı sıra duyarlılık ihtiyacını da anlıyor, bu nedenle tüm cihazlarda güzel bir şekilde performans gösteren duyarlı e-postalar tasarlamayı ve yazmayı amaçlıyoruz.E-Posta Metin Yazarlığı

E-postaların kopyası, izleyiciye değer sağlayacak şekilde dikkatlice yazılmalıdır. Promosyon amaçlı veya bilgilendirici bir e-posta olsun, promosyonlar açıkça belirtilmeli ve müşteri için özel bir değer sunmalıdır. Bilgiler açıkça sunulmalı ve tüm bülten izleyicilerin sorularını cevaplamaya ve onların ihtiyaçlarına cevap vermeye odaklanmalıdır. Ayrıca, harika e-postaların okuyucuları harekete geçmeye teşvik ettiğini biliyoruz, bu nedenle e-posta kopyasımız her zaman eğlencelidir ve okuyucunun ilgisini çeker ve bu da izleyiciyi harekete geçirme düğmelerini tıklamaya yönlendirir.


Toplu Mail Atma, Dijital Pazarlama Ajansı, İstanbul, Türkiye


E-mail marketing, E-Posta pazarlama, Toplu Mail Gönderimi, İstanbul, Türkiye

İzleme ve Raporlama

Bir kampanyanın nasıl performans gösterdiğini öğrenmek, doğru yönde hareket edip etmediğinizi ve kitlenizle ilgili herhangi bir ilerleme kaydettiğinizde çok önemlidir. Bu nedenle, kampanyaların açık oranlarını, tıklama oranlarını, bülten bağlantılarını kullanarak sitenizi ziyaret edenleri, bulundukları yeri ve dönüştürülüp dönüştürülmediklerini dikkatlice izleyip ölçüyoruz. E-postanın sonuçlarına dair net bir anlayış bize ve müşterilere ilerlemeyi ve pazarlama çabalarının hedeflerine daha yakın olup olmadıklarını daha iyi anlamalarında yardımcı olur.
MüşterilerimizNeler Düşünüyor? • Dijitalreklam.org, yalnızca çevrimiçi bir marka oluşturmamıza yardımcı olmakla kalmadı, aynı zamanda kendimizi oldukça rekabetçi bir sektörde lider hale gelmemize yardımcı oldu.Şişlideki Uzman Klinik Psikologları Arasında en üst sıraya çıkmamdaki başarı Dijitalreklam.org'un Local SEO çalışmasında yatıyor.Sizinle çalıştığım için gayet memnunum.Teşekkürler Dijitalreklam.org

  Orhan Taruk
  Orhan Taruk
  Uzman Klinik Psikolog
 • Dijital pazarlama işlerinde tercih ettiğimiz çok kaliteli reklam şirketidir. Uzman kadrosu ve ilgi, alakalarından dolayı çok iyi bir ajans hizmeti almaktayız. Herkese tavsiye ederiz.

  Dr. Sanem YEŞİL
  Dr. Sanem YEŞİL
  Diş Hekimi

Ücretsiz Analizİstekleriniz Doğrultusunda Size Uygun En İyi Plan Çıkarılacaktır.


İsim Soyisim*

Telefon*

E-Posta*

Websiteniz

Nasıl Yardımcı Olabiliiriz?

İstekleriniz Nelerdir?

Doğrulama Kodu: captcha


7 Gün / 24 Saat Online Destek Hattı


TELEFON DESTEĞİ

7/24 Çekinmeden bizleri arayabilirsiniz veya numaranızı bırakın biz sizi arayalım.

Destek

7/24 Destek ekibimizden destek alabilirsiniz.